با مطالعه بخش درباره ما  از وب سایت آریانا جم ، با خدمات این شرکت آشنا شوید و دید بهترین نسبت به امر ترخیص کالا داشته باشید.

تجارت فراتر از زمان پیش می رود و کسب و کار شما زمانی سودآور خواهد بود که در فضای رقابتی امروز با تیمی حرفه ای و مطمئن در مسیر قوانین و مقررارت درست گام بردارید شرکت بازرگانی آریاناجم به عنوان یکی از گروه های با تجربه,معتبر و کاردان  در زمينه ارائه تمامی خدمات بازرگانی از جمله ترخیص کالا،صادرات، واردات و … می باشد تا ترخیص کالا از گمرک را برای شما عزیزان با استفاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی به صورت اطمینان بخش و با کمترین زمان ممکن انجام دهد
ترخیص بعضی از کالاها در گمرک بوشهر با تخفیفات گوناگونی ( تخفیفات ۲۳ درصدی ) عرضه میگردد و این مسئله سبب گشته تا که ترخیص کالا از گمرک بوشهر نسبت به سایر گمرک های کشور بیشتر شده و با ترافیک فراوانی صورت پذیرد.

مالیات ترخیص کالا یک فعالیت تخصصی است و هر چه میزان تخصص و تجربه در فرآیند ترخیص کالا بالاتر باشد سرعت ترخیص نیز بالاتر می‌رود.

شرکت بازرگانی آریاناجم با مدیریتی متمرکز و نیروهای متخصص و با تجربه و توانمندی اطلاعاتی بسیار بالا در زمینه ترخیص کالا و با استفاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی و بیش از 10 سال تجربه عملی موفق در زمینه انجام امور واردات و صادرات، ترخیص کالا و مشاوره امور گمرکی آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به صنعتگران، فروشندگان و نمایندگی های محترم سایر شرکت ها و اشخاص حقیقی اعلام می دارد.

هدف شرکت بازرگانی آریاناجم همکاری ما با شما جهت توسعه و شکوفایی هرچه بیشتر چرخه صنعت و اقتصاد کشور عزیزمان ایران است

گواهینامه ها

Screenshot 2024-02-26 140446

برای آشنایی بیشتر با فعالیت های شرکت ترخیص کالا آریانا جم و هزینه ها با شماره های 021-88343667 و 021-88346235 تماس حاصل فرمایید.

مدارک مورد نیاز جهت ترخیص کالا